Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhý děda

DRUHÝ DĚDA ?

       Večer dne 29.10.2016 byl na televizní stanici CSfilm uváděn film Otakara Vávry  "Osvobození Prahy ". Pokud se dívala paní Terezie KASLOVÁ, tak mohla viděti svého druhého dědečka, resektive herce, který představoval RICHARDA BIENERTA ministerského předsedu kolaborantské vlády. BIENERT byl pověřen vrahem českých vlastenců K.H. FRANKEM, aby na Staroměstské radnici vdal prohlášení o ukončení protektorátu a převzal v Praze moc. Byl však revolucionáři zatčen a uvězněn.

Tato scéna z filmu odpovídá skutečnosti se vším všudy.

Dcera Ferdinanda PEROUTKY Eva si vzala syna ministerského předsedy BIENERTA , t.j Richada Bienerta, ml. Terezie KASLOVÁ je tedy přímým potomkem tohoto kolaboranta a zrádce českého národa.

RICHARD BIENERT , st. se narodil 5.9. 1881  v Praze na Smíchově. Zemřel krátce co po tom co byl ze zdravotního stavu propuštěn z vězení t.j. 3.2.1949. Za první republiky byl policejnímm presidentem HLAVNÍHO MĚSTA. Po příchodu nacistů povýšil ma byl ZEMSKÝM POLICEJNÍM PRESIDENTEM. Tedy šéfem i těch orgánů co hlídali v cikánském, jak se tehdy říkalo, táboře v Letech. Dotáhl to až na ministerského předsedu kolaborantské vlády a jako takový šel přebírat moc, jak je uvedeno ve jmenovaném filmu.

FERDINAND PEROUTKA měl dvě dcery Evu, která si vzala BIENERTA, ml. a Kláru, která si vzala promáře MUDr. Příbrského z nemocnice v Čeaských Budějovicích. Musím se přiznat, že se mi nepodařilo zjistit zda paní Terezie KASLOVÁ je dcerou Evy nebo Kláry. Podle mne to není tak podstatné protože příbuznost s mnisterskýmm předsedou BIENERTEM je tak velká, že to je rozhodující.

Za těchto okolností se zdá absurdní, že paním Terezie KASLOVÁ zažalovala presidenta Zemana, aby chránila čest svého dědečka, že nenapsal článek HITLER JE GENTLEMAN. Podle mého názoru je postoj Ferinda PEROUTKY k nacistům je zřejmý. Již jen z toho, že provdal svou dceru za tehdejšího mocipána BIENERTA a z tohoto pohledu je jedno zda paní Terezie KASLOVÁ je přímo vnučkou BIENERTA nebo jen velice blízskou příbuznou.

To ovšem není všechno. Postoj Ferdinda PEROUTKY k nacistům a vůbec k němcům jako okupační moci je prokázánom  jeho osmi článka, které předložila kncelář presidenta um soudu. Sama paní Kaslová se vyjádřila, po tom vyšla ze soudní síně, novinářům, že hodnocením soudu je horší než když by se jednalo jen o článek HITLER JE GENTLEMAN.

Člověk si musí položit otázku proč to celé vůbec vzniklo. Obsah těch ostatních článků musela paní KASLOVÁ znát. Důvod však zde být musí.  Podle mého názoru to patří do dikreditační akce proti Zemanovi. Mozná již i do současné akce na odstranění Zemana jako půresidenta NULOVÁ TOLERANCE, která se v současné době rozrostla do obřích rozměrů. Aktéry této akce nebudu jmenovat, ale jejich jména i s obrázky jsou uvedeny na aeronet.cz/news/exkluzivně

Ano, odstranit Zemana je to oč tu běží i kdyby neměl být žádný president.

JUDr.Šlehobr